Nowości technologiczne!

Przepiękne i wyjątkowe lalki i bobasy firmy Llorens

Będąc rodzicem malej księżniczki nie jednokrotnie bawiliśmy się w herbatkę, w dom czy malowanie paznokci. Zabawa lalkami to niemal codzienność. Wiemy, że dziewczynki uwielbiają stroić swoje lalki, czesać i bawić się z nimi cały dzień. Najładniejszymi obecnie na rynku z zabawkami dla dzieci są lalki firmy Llorens. Przyciągają one małe klientki swoimi przepięknymi akcesoriami dla lalek.

Czy lalki firmy Llorens są drogie?

lalki llorensKupując różnego rodzaju zabawki swoim dzieciom zawsze zwracamy uwagę na to czy mają one certyfikat CE wiec czy są bezpieczne dla dzieci. Często płacimy więcej za daną zabawkę by jakość surowca z którego jest wykonana oraz samo wykonanie było lepszej jakości. Do lalek, które są z najlepszej jakości winylu możemy zaliczyć lalki firmy Llorens. Cena lalek niw należy do najniższych. Wahają się one w granicach od 100-250 złotych w zależności od wielkości lalki. Lalki Llorens cechują się bardzo realistycznym wyglądem. Do złudzenia przypominają prawdziwe dziecko. Usta, nos, oczy, włosy, a nawet fałdki na rękach są bardzo autentyczne. Do tego modne fasony ubranek w najmodniejszych kolorach sprawiają, że lalki wyglądają jak prawdziwe dzieci. Obecnie firma Llorens ma w ofercie bardzo dużo rodzajów lalek. Od bobasków po duże lale, które mają nawet 37 cm wysokości. Oczywiście wszystkie z nich poruszają główkami, rączkami i nóżkami. Wszystkie lalki zapakowane są fabrycznie w piękne kartony, idealne dla małych księżniczek na prezent.

Firma Llorens dokłada wszelkich starań by ich lalki były najlepszej jakości, a przy tym bardzo realistyczne. Co prawda nie wszystkim przypadł do gustu autentyczny wygląd lalek, lecz zwolenniczek ich wśród najmłodszych dam napewno nie brakuje. Napewno nie jedna dziewczynka ucieszyła by się z takiej lalki.