Nowości technologiczne!

Czy extend base sprawdzi się do przedłużanie paznokci?

Dzięki lakierom hybrydowym kobiety, które mają delikatną płytkę paznokcia, mogą nie tylko je zapuścić, ale także przedłużyć te, które już uległy złamaniu. Wszystko, co musimy posiadać to jedynie odpowiednia baza oraz lampa przystosowana do utwardzania lakierów hybrydowych. Warto jednak pamiętać, że w przypadku przedłużania paznokci konieczny jest wybór odpowiedniej bazy.

Baza Extend do przedłużania paznokci

extend base przedłużanie paznokciJeśli chodzi o produkt, jakim jest extend base przedłużanie paznokci z jego pomocą jest niezwykle proste. Jedyne co musimy zrobić to odpowiednio przygotować płytkę paznokcia, tak aby baza została równomiernie nałożona na paznokieć. Płytka musi być również odpowiednio zmatowiona i odtłuszczona. Kiedy mamy już za sobą ten krok możemy przystąpić do nakładania bazy przedłużającej. W tym celu musisz się zaopatrzyć w formy, dzięki którym będziesz mogła nakładać produkt poza długość Twojej naturalnej płytki. Formy te posiadają odpowiedni kształt, który dopasowuje się do każdego palca. Mają one również wskaźniki, które pomogą Ci dobrać odpowiednią długość oraz kształt paznokcia. To, co wyróżnia tę konkretną bazę to przede wszystkim trwałość. Dzięki odpowiedniej formule przylega do naturalnej płytki naszego paznokcia, tworząc z nią jedność. Nie ma mowy o przedostawaniu się pęcherzyków powietrza, jak często się to zdarza w przypadku innych baz. Baza extend jest niezwykle trwała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, nawet mechaniczne. Jest nawet trwalsza niż nasza własna płytka paznokcia, co pozwala zapuścić ją na dowolną długość bez obaw o złamanie.

Jeśli Twoje łamliwe paznokcie nie pozwalają Ci osiągnąć wymarzonej długości, warto zwrócić uwagę na produkty, jakimi są lakiery hybrydowe oraz dedykowane do nich bazy do przedłużania paznokci. To właśnie z ich pomocą możesz osiągnąć dowolną długość paznokci.