Nowości technologiczne!

Zalety szaf wnękowych

Nie zawsze jesteśmy w stanie pomieścić wszystko w naszych mieszkaniach dlatego bywa, że wiele rzeczy z których często korzystamy trzymamy w piwnicy. Staramy się ponadto nie dokupywać większej ilości szaf lub komód w obawie przed tym, że zagracimy mieszkanie. Można jednak z brakiem miejsca poradzić sobie w całkiem inny i bardzo sprytny sposób.

Pojemna szafa wnękowa

szafy wnękowe poznańNiewielkie mieszkanie jest w stanie wiele pomieścić, jeśli tylko dobrze zagospodarujemy naszą przestrzeń niezależnie od tego, czy posiadamy dwa lub trzy pokoje, czy może mieszkamy w kawalerce. Często jest tak, że nasze ubrania świeżo uprane lądują na stołku, a następnie na łóżku, kiedy ze stołka korzystamy ponieważ brakuje nam miejsca w szafie, a nie chcemy dokupywać kolejnej z wiadomych względów. Bywa również, że w przypadku naprawdę niewielkich powierzchni ciężko nam się poruszać po mieszkaniu ponieważ jest ono zagracone choć na pierwszy rzut oka są w nim jedynie najpotrzebniejsze meble. W podobnych sytuacjach warto jest zainwestować w szafy wnękowe Poznań posiada mnóstwo sklepów w których można dostać taką szafę. Jak sama nazwa wskazuje jest to szafa wykorzystująca wnęki w naszych mieszkaniach. Większość mieszkań w blokach posiada niewielkie wnęki, których nie sposób jakkolwiek sensownie zagospodarować chyba, że przerobimy je właśnie na szafę. Szafy wnękowe zajmują miejsce od samej podłogi, aż do sufitu co daje nam sporo dodatkowego miejsca w którym możemy pochować nie tylko ubrania.

Szafa wnękowa może być usytuowana nie tylko we wnęce, ale też może pełnić rolę garderoby, jeżeli posiadamy w naszym mieszkaniu niewielki i zbędny nam pokoik. Taka szafa może również stać po prostu przy ścianie na korytarzu, jeżeli nie posiadamy ani wnęki, ani małego pokoiku. W szafie wnękowej można pomieścić ubrania całej rodziny, a i tak starczy miejsca na inne rzeczy, jak na przykład pościel i poszewki, obrusy i firanki, a nawet sprzęty, jak odkurzacz, żelazko czy też deska do prasowania.