Nowości technologiczne!

Grill tylko z naczyniami jednorazowymi

Jak każda polska rodzina w maju rozpoczynamy sezon grillowy. Zapraszamy znajomych, każdy przynosi ze sobą coś do jedzenia, jakieś napoje i rozpalamy w ogródku grilla. Zazwyczaj mamy kilkunastu gości. Znajomi przychodzą z dziećmi, czasem biorą ze sobą psa. Zawsze dobrze się bawimy i miło spędzamy czas.

Dzięki naczyniom jednorazowym szybciej posprzątasz po imprezie

naczynia jednorazoweKupujemy węgiel, podpałkę, tacki na grilla. Mięso przyprawiamy i marynujemy kilka dni wcześniej. Grill w naszym ogródku to już niemal tradycja. Szczególnie cieszą się na niego nasze dzieci. Przychodzą do nich koledzy, dzieci naszych znajomych, i razem się bawią. Po imprezie jest zawsze sporo sprzątania. Mamy w domu zmywarkę, ale żeby doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem na grilla będą naczynia jednorazowe. Po zjedzeniu kawałka mięsa można je po prostu wyrzucić. Używamy metalowych sztućców, ale talerzyki są plastikowe. Jest to bardzo tanie rozwiązanie. Zawsze kupujemy kilkadziesiąt takich talerzyków – mniejsze i większe. Nie musimy się wtedy bać, że coś się potłucze. Ze sprzątaniem również nie ma problemu. Ustawiamy w ogrodzie dwa wiadra, które pełnią rolę koszy na śmieci. Goście po prostu wyrzucają do nich talerzyki. Każdy musi tylko pilnować swoich sztućców. Zdarzało się, że ktoś w roztargnieniu wyrzucał je go kosza na śmieci. Posiłki przyrządzone na grillu zawsze są smaczne. Przygotowuję również sałatki, które są do nich świetnym dodatkiem. Dzieciom szczególnie smakują parówki.

Imprezy w ogrodzie zawsze cieszą się duża popularnością. Nasi znajomi chętnie nas odwiedzają. Zabierają ze sobą dzieci i spędzamy miło cały dzień. Przy okazji jemy smaczne mięso i warzywa z grilla. Możemy porozmawiać na każdy temat i się zrelaksować. Dzieci w tym czasie bawią się w ogrodzie. Po prostu sielanka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *