Nowości technologiczne!

Najlepsze zdalnie sterowane auta

Im dziecko jest starsze, tym bardziej zaawansowanymi zabawkami może się bawić. Jednak przy ich wyborze, zawsze powinniśmy się kierować bezpieczeństwem dziecka i tym, aby dany produkt był dostosowany do wieku malucha.

Od jakiego wieku są auta zdalnie sterowane?

auto zdalnie sterowane na akumulatorDzieci uwielbiają zabawki, które pozwalają im na aktywne spędzanie czasu. Najczęściej są to rowerki, hulajnogi czy autka do samodzielnej jazdy. W kategorii pojazdów elektrycznych, bardzo popularne jest auto zdalnie sterowane na akumulator w formie pojazdów wyścigowych i terenowych. Takie zabawki są dozwolone dla dzieci, które ukończyły już czwarty rok życia, gdyż wymagają one sterowania nimi. Mogą one mieć różne rozmiary i najczęściej te najmniejsze, przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników, ponieważ mają też podstawowe funkcje. Można nimi jechać w czterech kierunkach z niewielką prędkością. Natomiast dla starszych dzieci, samochody są bardziej zaawansowane i mogą znacznie szybciej jeździć. Pod względem możliwości, najlepsze są terenowa auta, ponieważ są dostosowane do pokonywania najtrudniejszych terenów, w których klasyczne pojazdy sobie nie poradzą. Wszystkie auta mają karoserię wykonaną z odpornego tworzywa sztucznego, które dodatkowo jest wzmacniane w newralgicznych miejscach. Są one zasilane na akumulator, który po pełnym naładowaniu pozwala na około piętnaście – dwadzieścia minut dobrej zabawy. Takie pojazdy dostępne są w większości sklepów z zabawkami, więc raczej bez kłopotu znajdziemy najlepszy model.

Zabawki zdalnie sterowane, to nie tylko popularne samochody, ale także samoloty, statki czy drony. Wszystkie działają na identycznej zasadzie i wymagają umiejętności kierowania nimi za pomocą dołączonego pilota. Cena takiej zabawki, to około kilkaset złotych.