Nowości technologiczne!

Okulary Gentleman dla prawdziwych mężczyzn

Coraz więcej osób skarży się na słabą ostrość widzenia, co jest skutkiem długich godzin spędzonych przed monitorem komputera, albo przed ekranem telewizora. Wzrok szybko się męczy i objawia się to łzawieniem i pieczeniem. Finałem takiej sytuacji jest konieczność noszenia okularów korekcyjnych.

Wysoka jakość okularów dla mężczyzn Gentleman

okulary męskie GentlemanOprawki firmy Gentleman są kierowane do zdecydowanych i pewnych siebie mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą od życia. Właściwie dobrane okulary, podkreślą indywidualny styl i charakter każdego faceta. Wysoka jakość wykonania i komfort noszenia, przekonują do siebie coraz większą liczbę potencjalnych klientów. Okulary męskie Gentleman w tym sezonie najmodniejsze są w stonowanych, wyciszonych barwach, w których dominuje czerń, oraz odcienie szarości. W nowej kolekcji okularów znajdziemy także ciepłe barwy brązu i żółci, która imituje naturalny bursztyn powracający do łask po wielu latach nieobecności na salonach i wybiegach mody. Oprawki Gentleman są wykonane z zegarmistrzowską precyzją z najwyższej jakości materiałów, których nie powstydziłby się żaden mężczyzna z klasą. Męskie okulary mają najczęściej geometryczne i symetryczne kształty takie jak kwadrat, czy prostokąt, bo takie są zazwyczaj wybierane przez płeć brzydką. Szkła przeciwsłoneczne są wykonane z zastosowaniem najnowszej technologii, która chroni wrażliwe oczy przed promieniowaniem słonecznym, dzięki zastosowanym filtrom UVA i UVB. Modne okulary stanowią dopełnienie męskiego wizerunku.

Mężczyźni do okularów podchodzą jak do zegarków, czyli dobrze mieć kilka par, dopasowanych na różne okazje. W szerokiej ofercie Gentleman każdy facet znajdzie oprawki idealne dla siebie. Ceny oprawek są proporcjonalne do jakości ich wykonanie, dlatego też cieszą się taką popularnością.