Nowości technologiczne!

Polecana firma obróbkowa

Problemem maszyn produkcyjnych, tworzonych na zamówienie i wedle konkretnych specyfikacji był zawsze brak części zamiennych. Mało która maszyna korzystała z istniejących podzespołów, zamiast tego mając własne, dość unikalne części, często bardzo trudne do skopiowania w razie potrzeby wymiany któregokolwiek z podzespołów.

Profesjonalne centrum obróki stali

centrum obróbczeStawało się to bardzo dotkliwym problemem podczas jakichkolwiek awarii, gdy części musiały być wykonywane na zamówienie, a serwisowanie sprzętu mogło trwać nieraz do kilku miesięcy. Był to niedopuszczalny przestój, wywołujący nieakceptowalny poziom strat dla firmy, więc coraz częściej próbowaliśmy obejść problem, próbując produkować własne części zamienne. Z braku odpowiednich maszyn obróbkowych, do produkcji podzespołów zaangażowaliśmy lokalne centrum obróbcze o doskonałej renomie. Owe centrum wykonywało zarówno narzędzia, podzespoły do wszelkich urządzeń mechanicznych, jak również bardziej skomplikowane projekty, a zamówione przez nas części były dość proste, i nie wymagały znacznego nakładu pracy. Wstępny projekt który złożyliśmy został wyceniony tak nisko, iż byliśmy w stanie zamówić ogromne ilości podzespołów zapasowych, zużywających się najczęściej po cenie o wiele niższej niż koszty serwisowania. Co więcej, wykonane części były precyzyjnie uformowane i obrobione, a użyta stal miała znacznie wyższą jakość i wytrzymałość niż materiał używany do produkcji fabrycznych części.

Jako że była to bardzo szybka i tania metoda na uzyskanie dużych ilości podzespołów w razie potrzeby, z usług owego centrum korzystaliśmy za każdym razem, gdy zaszła potrzeba. Za każdym razem byliśmy równie zadowoleni z precyzji i dokładności wykonania projektu, jak i z bardzo atrakcyjnych cen.