Nowości technologiczne!

Nowoczesna maszyna Necta

Pierwsze maszyny vendingowe pojawiły się wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych i też tam zostały wynalezione. W Polsce pierwsze modele pojawiły się w latach dziewięćdziesiątych i są obecne w przestrzeni publicznej do dziś.

Jak wygląda automat marki Necta?

nowoczesne automaty nectaW klasycznych sklepach stacjonarnych możemy robić zakupy tylko w określonych dniach i godzinach, co czasem może być minusem. Przewagę nad nimi mają nowoczesne automaty Necta, których jest bardzo dużo w wielu miastach. Służą one do samodzielnego dokonywania zakupów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i przez siedem dni w tygodniu. Ponadto do automatów nigdy nie ma kolejek, a cały proces zakupu zajmuje maksymalnie kilkadziesiąt sekund. Najczęściej są spotykane automaty ze słodkimi lub słonymi przekąskami oraz zimnymi napojami w puszkach i butelkach. Ponadto bardzo popularne są automaty sprzedające gorące napoje takie jak herbata, kawa czy czekolada. Takie modele najczęściej można spotkać w szpitalach, zakładach pracy czy prywatnych przychodniach. Firma Necta w swojej ofercie posiada także urządzenia do sprzedaży leków bez recepty, maseczek ochronnych i płynów do dezynfekcji, kanapek czy podstawowych artykułów higienicznych. Większość modeli wyglądem przypomina dużą lodówkę z przeszklonym przednimi drzwiami, przez które klient dokładnie widzi dostępny towar. Z uwagi na samodzielną obsługę maszyny, przeważnie z niej korzystają osoby młode. W nowoczesnych automatach można płacić gotówką, kartą czy nawet zbliżeniowo telefonem.

Firma Necta jest dostępna na naszym rynku już od wielu lat i cieszy się sporym zainteresowaniem wielu przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć swoją działalność o nowe kanały sprzedaży lub stworzyć zupełnie nowy biznes oparty na takich urządzeniach.